Znakomity występ naszych biegaczy na mistrzostwach województwa

21 kwietnia w Tomaszowie Lubelskim odbyły się zawody finałowe Mistrzostw Województwa w Indywidualnych i Drużynowych Biegach Przełajowych. Organizatorem zmagań był Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy.

Uczestnikom przyszło startować w bardzo trudnych warunkach pogodowych. Dla naszych biegaczek i biegaczy dodatkowym utrudnieniem była długa podróż autokarowa do Tomaszowa Lubelskiego.

Ze srebrnymi medalami i pucharem za wicemistrzostwo województwa wrócili najstarsi chłopcy: Aleksy Litaszeńko, Dawid Pruchniak, Maciej Sońta, Wiktor Szymański, Mikołaj Włodek, Przemysław Warchał i Kacper Wydra.

Nasze najmłodsze dziewczynki występujące w składzie: Karina Figura, Weronika Miszczak, Zuzanna Solipiwko, Maja Tomasik, Julia Kapłon, Matylda Kwiatek, Lilianna Kulińska wybiegały znakomite VII miejsce.
VI miejsce w klasyfikacji indywidualnej zajęła Karina Figura.
Przynależność do ścisłej czołówki biegaczy przełajowych województwa kolejny raz potwierdził, startujący z o rok starszymi rywalami, Adrian Szafrański zajmując X miejsce wśród chłopców z roczników 2009-2010.

Szkolna galeria trofeów wzbogaciła się o kolejny puchar.
Gratulujemy!!!