Sukcesy naszych biegaczy

Szkolne drużyny biegów przełajowych

4 kwietnia w Puławach odbyły się indywidualne i drużynowe Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w Biegach Przełajowych.

Miło nam poinformować, że nasi sportowcy wrócili z trzema medalami. Iga Mchawrab oraz Karina Figura (w swoich kategoriach wiekowych: 2013 i młodsze Iga, 2011-2012 Karina) były bezkonkurencyjne i wywalczyły tytuły mistrzowskie.
Trzecie miejsce drużynowo (kat: dziewczęta 2011-2012) dla naszej szkoły wybiegały: Karina Figura, Lilianna Kulińska, Julia Kapłon, Lena Smaga, Michalina Rybak i Hanna Kraj.
Tuż za podium zawody ukończyły zespołowo dziewczęta i chłopcy w kategoriach 2013 i młodsi, chłopcy w kategorii 2011-2012 oraz dziewczęta w kategorii 2009-2010. Wyniki mogły być zdecydowanie lepsze, jednakże nasze drużyny wystąpiły z przyczyn zdrowotnych w niepełnych składach.
Naszą szkołę reprezentowali: Iga Mchawrab, Nina Kosmala, Natalia Jońska, Dorota Kozak, Nadia Czarnas, Karina Figura, Lilianna Kulińska, Hanna Kraj, Michalina Rybak, Lena Smaga, Maria Sykut, Zofia Rybak, Ewa Walncik, Magdalena Piękniewska, Dominika Skowyra, Julia Kapłon, Oskar Górniak, Mikołaj Strojek, Jakub Żywarski, Kacper Wilk, Igor Celej, Szymon Tomasik, Wiktor Tchórzewski, Antoni Mchawrab, Kryspin Wydra.

Gratulujemy!!!

Logo szkoły   Szkoła Podstawowa nr 3

  im. Jana Brzechwy w Puławach

Powrót na początek strony