Biała Szkoła

Biała Szkoła 2022 - najważniejsze informacje

Wyjazd w dniu 28 lutego 2022r.

Zbiórka o godz. 6:30

Parking przy Hali MOSiR, Aleja Partyzantów 11

Biała Szkoła 2022

Najważniejsze informacje:

Termin: 28 lutego 2022 - 5 marca 2022

Koszt: 1200 zł [przy 45 uczestnikach] (liczymy/pracujemy/szacujemy)

Noclegi: Biały Dunajec, Pensjonat Kominek (https://www.facebook.com/DomGoscinnyKominek/), ośrodek posiada oświetlony wyciąg narciarski http://www.tokoland.pl/

Cena obejmuje: transport, noclegi i całodzienne wyżywienie (3 posiłki+deser+suchy prowiant na podróż powrotną), karnety na stok (jeździmy na: TokoLand, GrapaSki, KoziniecSki, Małe Ciche, SucheSki, RusińSki – stoki dobieramy w zależności od warunków i umiejętności uczestników), opiekę instruktorów i wychowawców, atrakcje typu: Aqua Park – Zakopane, baseny termalne: Termy Szaflary, Terma Bania lub Termy Chochołowskie, zajęcia na lodowisku COS OPO Zakopane lub innym, wycieczka do Zakopanego, wizyta w TOPR, wstęp do obiektów np. Muzeum Tatrzańskie, ognisko itp.

Uczestnicy ubezpieczeni są szkolną polisą NW oraz grupowym ubezpieczeniem narciarskim.

Cena nie obejmuje: wypożyczenia sprzętu (współpracujemy z wypożyczalnią w Poroninie komplet: narty+buty+kije 20 zł/doba – (4 x 20 zł = 80 zł).

Prosimy o dostarczenie wypełnionych kart, wydrukowanych dwustronnie (do dn. 21.01.2022r.) do: p. Anety Kozak lub p. Sabiny Poświatowskiej

Ilość miejsc jest ograniczona.

Zebranie (zdalne) z rodzicami zakwalifikowanych uczestników odbędzie się 4.02.2022r. o godz. 18.30 za pośrednictwem komunikatora Meet.

Po otrzymaniu informacji od organizatora o zakwalifikowaniu uczestnika prosimy o wpłaty (termin: 8.02.2022r./wtorek/):

Wpłatę w wysokości 1200 zł dokonujemy na konto Rady Rodziców SP 3 (imię i nazwisko uczestnika, klasa, z dopiskiem Biała Szkoła) na rachunek bankowy:

GETIN Noble Bank nr 04 1560 1195 2339 2881 6000 0001

Ze sportowym pozdrowieniem