Iga i Karina - dziewczyny z supermocą

Iga Mchawrab i Karina Figura - finalistki biegów przełajowych na podium

16 kwietnia w Adamowie koło Łukowa na pięknie przygotowanych trasach, choć w trudnych warunkach bo przy bardzo silnie wiejącym wietrze, odbył się finał wojewódzki w indywidualnych biegach przełajowych szkół podstawowych i średnich.

Rewelacyjnie zaprezentowały się nasze uczennice: Iga Mchawrab (startująca w kategorii 2013 i młodsze, 72 uczestniczek w biegu finałowym) oraz Karina Figura (2011-2012, 90 uczestniczek w biegu finałowym) które w swoich biegach zajęły odpowiednio 4 i 5 miejsce.
Tak wybitne wyniki to nie tylko potwierdzenie przynależności naszych sportsmenek do ścisłej elity biegaczek w województwie ale także znakomita promocja naszej szkoły.
Gratulujemy!!!

Logo szkoły   Szkoła Podstawowa nr 3

  im. Jana Brzechwy w Puławach

Powrót na początek strony