Karina & Iga Show w Leszkowicach

Iga i Karina - finalistki biegów przełajowych na szczeblu rejonu

Nie zwalniają tempa nasze biegaczki przełajowe Karina Figura i Iga Mchawrab.

Po niedawno wybieganych złotych medalach w mistrzostwach powiatu, tym razem nasze dziewczyny ścigały się w Leszkowicach koło Lubartowa, gdzie rywalizowano o tytuły najlepszych biegaczy na szczeblu rejonu (III etap) oraz awans do finału wojewódzkiego.
Z przyjemnością informujemy, że Karina w kategorii 2011-2012 po znakomitym biegu wywalczyła II miejsce, a jej młodsza koleżanka Iga nie miała sobie równych w kategorii 2013 i młodsze i została mistrzynią rejonu.
Takie wyniki dają naszym dziewczynom awans i prawo startu w zawodach finałowych na szczeblu wojewódzkim, które odbędą się już w najbliższy wtorek w Adamowie.
Gratulujemy!!!

Logo szkoły   Szkoła Podstawowa nr 3

  im. Jana Brzechwy w Puławach

Powrót na początek strony