Sukcesy w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpus!

Ogólnopolskie Olimpiady Olimpus - logo

Koniec roku szkolnego i początek wakacji to dobry moment, aby podsumować starty naszych uczniów w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej Olimpus. Tym razem nasza szkoła uczestniczyła w sesji jesiennej, zimowej, wiosennej Olimpiady Olimpus.

Wyniki i dyplomy dla uczniów – z sesji wiosennej – dotarły tuż przed zakończeniem roku szkolnego. Z przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły w roku szkolnym 2022/2023 uzyskali 4 tytuły laureata. Szczegółowy dorobek naszych uczniów:
• Aleksander Firlej (VIIIa)
2-krotny laureat olimpiad z matematyki (sesja jesienna – 14. miejsce, sesja zimowa – 8. miejsce, opiekun pani Katarzyna Pawelec),
• Karina Figura (Vc)
2-krotna laureatka olimpiady z historii (sesja jesienna – 9. miejsce, sesja zimowa – 8. miejsce, opiekun pan Marcin Mitruczuk);
Uczniom naszej szkoły gratulujemy sukcesów!