Sukcesy uczniów w Wielkim Maratonie Czytelniczym

Wielki Maraton Czytelniczy - laureaci szkolni

Wielki Maraton Czytelniczy dobiegł końca! Łącznie wzięło w nim udział 8710 uczniów z 841 szkół, z całej Polski. Z naszej szkoły do mety dotarło aż 9 zdolnych i ambitnych czytelników.

Każdy z nich wykazał się niesłychaną wytrwałością oraz zaangażowaniem, z czego jesteśmy niezmiernie dumni. Cieszymy się, że nasi uczniowie tak ochoczo i z zapałem sięgali po kolejne książki, chociaż trzeba przyznać - teksty były bardzo zróżnicowane tematycznie, a pytania do nich szczegółowe. Mamy nadzieję, że udział w maratonie pokazał uczestnikom, jaką świetną zabawą może być czytanie i od teraz jeszcze chętniej będą odkrywać nowe, niezwykłe historie bohaterów literackich.
Wspomniani uczniowie, którzy podołali czytelniczemu wyzwaniu, zostali nagrodzeni dyplomami oraz ciekawymi książkami. Z dumą informujemy, że Karina Figura (kl. 5c) zdobyła tytuł Finalisty, zaś Karolina Konieczna (kl. 2a) i Aleksandra Rułka (kl. 8d) otrzymały Wyróżnienia.
Podziękowania należą się również rodzicom, którzy wspierali swoje dzieci i pomagali im w pozyskiwaniu trudnych do zdobycia lektur.