Sukces Piotra Koniecznego w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim „Życie między wierszami” Gala Finałowa w Warszawie

Piotr Konieczny - laureat konkursu poetyckiego

26 maja o godzinie 12:30 w Bemowskim Centrum Kultury w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Finałowa Ogólnopolskiego Konkursu „Życie między wierszami” organizowanego przez poetkę Noemi Zasadę.

Na galę zaproszono laureatów konkursu, ich nauczycieli, dyrektorów oraz rodziców. Tematem tegorocznych wierszy konkursowych była „Mama”. Nagrodzone utwory laureatów recytowali znani aktorzy: Teresa Lipowska, Łukasz Nowicki, Olga Nowicka, Karolina Nowakowska, Wojciech Stolorz, Bartosz Mazur. Atmosfera gali była bardzo wzruszająca. Powodem takiego nastroju była tematyka utworów poetyckich - „Mama”. Wszyscy kochają swoje mamy,a gdy już ich nie ma - tęsknią za nimi. Na galę został zaproszony uczeń naszej szkoły - Piotr Konieczny z kl. 8 A. Zdobył 1 miejsce i tytuł laureata w kategorii klas 7-8 za wiersz „Dobranoc Aniele”. Zwycięski utwór został przeczytany przez Teresę Lipowską, a nagrodę - tomik wierszy laureatów wręczyła Piotrowi Karolina Nowakowska. Na zakończenie wszyscy uczestnicy zostali poczęstowani wspaniałym tortem. Gala była zorganizowana na najwyższym poziomie i wszyscy zaproszeni będą ją mile wspominać.