Spotkanie autorskie z Wiolettą Piasecką

IMG_9541.JPG Wioletta Piasecka w SP 3

30 września gościliśmy w naszej szkole autorkę książek i scenariuszy teatralnych, wierszy, tekstów piosenek oraz słuchowisk radiowych – Panią Wiolettę Piasecką.

Uczniowie z klas trzecich usłyszeli niezwykłe historie z życia trzech wybitnych postaci, które zostały opisane w książkach naszego Gościa. Dzieci poznały postać wybitnego polskiego pianisty i wielkiego patrioty Ignacego Jana Paderewskiego, życie Karola Wojtyły zanim został papieżem Janem Pawłem II, a także duńskiego pisarza i poety Hansa Christiana Andersena. Autorka książek dla dzieci zachwyciła uczestników spotkania swoją osobowością, energią, wiedzą związaną z biografiami w/w postaci, a także zdolnościami aktorskimi.

Po spotkaniu chętni uczniowie i nauczyciele mieli możliwość zakupienia wybranych książek Wioletty Piaseckiej z dedykacją Autorki.

Organizatorem spotkania była Biblioteka Miejska Filia nr 5 w Puławach.