Rowerowa Stolica Polski

Rowerowa Stolica Polski plakat

Puławy po raz kolejny rywalizują o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. W ubiegłym roku zajęliśmy drugie miejsce. Jest więc szansa, że przy wspólnym zaangażowaniu tym razem staniemy na najwyższym podium.

Wystarczy kręcić kilometry dla Puław na rowerze przy pomocy specjalnej aplikacji Aktywne Miasta, którą można pobrać ze Sklepu Play lub App Store. Należy pamiętać aby po zainstalowaniu aplikacji, dołączyć do rywalizacji miast, wybrać miasto Puławy oraz dowolną grupę lub utworzyć swoją własną.
Nie ważne gdzie mieszkamy i gdzie jeździmy na rowerze – ważne aby podczas aktywności rowerowej włączać aplikację i rejestrować w niej kilometry dla naszego miasta.
Rywalizacja potrwa od 1 do 30 czerwca 2023 roku.
W razie problemów lub pytań, zapraszamy do kontaktu poprzez grupę na facebooku – Puławska Grupa Rowerowa (https://www.facebook.com/groups/pgrpulawy).