Pokonali przeciwników oraz wiatr

Drużynowe Biegi Przełajowe

Znakomity występ naszych biegaczy na Mistrzostwach Rejonu w Drużynowych Biegach Przełajowych

W piątek 8.04 w Leszkowicach koło Lubartowa odbyły się Drużynowe Biegi Przełajowe na szczeblu rejonu (III etap). Nasi biegacze podtrzymują bardzo dobrą passę i kolejny raz zanotowali znakomity występ, choć tym razem musieli dodatkowo rywalizować z bardzo silnie wiejącym wiatrem. Dla naszych sportowców nie ma jednak żadnych przeszkód. Aż dwie (dziewczęta w kategorii 2011 i młodsze oraz chłopcy w kategorii 2007-2008) z trzech naszych drużyn stanęły na podium zajmując drugie, premiowane awansem na finały wojewódzkie, miejsca. Chłopcy w kategorii 2011 i młodsi zajęli bardzo dobre czwarte miejsce. To nie koniec dobrych informacji. III miejsce indywidualnie w swojej kategorii "wybiegała" Karina Figura, a jej starszy kolega Adrian Szafrański (w kategorii chłopców 2009-2010) po idealnie rozegranym taktycznie biegu zajął I miejsce i tym samym został najlepszym biegaczem przełajowym w rejonie.
Autorami sukcesów i szkolnymi gwiazdami biegania są: Karina Figura, Weronika Miszczak, Lilianna Kulińska, Victoria Szydłowska, Maja Tomasiak, Wiktoria Tupaj, Matylda Kwiatek, Maciej Sadurski, David Sujka, Igor Celej, Kryspin Wydra, Julian Rzeźnik, Michał Chabros, Adrian Szafrański, Wiktor Szymański, Mikołaj Włodek, Kacper Wydra, Maciej Sońta, Aleksy Litaszeńko, Przemysław Warchał, Jan Stefaniuk, Oskar Zasada.
Gratulujemy!!!