Piątek pod znakiem koszykówki 3 na 3

Koszykówka 3x3 - fragment meczu

W piątek 12 maja rozegrane zostały mistrzostwa powiatu w koszykówce 3 na 3. To odmiana tej dyscypliny, w której drużyny składają się z 3 zawodników plus rezerwowi, a mecze rozgrywa się na jeden kosz.

Jako jedyna szkoła w całym powiecie wystartowaliśmy we wszystkich czterech kategoriach, a co ważniejsze, komplet naszych zespołów zakończył zmagania na podium.
W Igrzyskach Dzieci (kategoria 2010 i młodsi) drużyna dziewcząt występująca w składzie: Karina Figura, Weronika Miszczak, Zuzanna Polak, Wiktoria Banucha, Lena Kosmala wygrały rywalizację. Chłopcy: Szymon Brzyski, David Sujka i Maciej Sadurski zakończyli turniej na III miejscu.
W Igrzyskach Młodzieży (kategoria 2008-2009) dziewczęta: Maja Kruk, Maria Gibuła, Sophie Boguń, Wiktoria Dudzik zostały mistrzyniami powiatu, a chłopcy: Łukasz Pudełko, Damian Dziuba, Franciszek Cięciara, Antoni Rzeźnik, Jan Warchał, Oliwier Szczepaniak, Aleks Bączkowski wywalczyli tytuł wicemistrzów.
Serdecznie gratulujemy!!!