Nasza szkoła na podium!

378099536_595804546082343_8232709554007118801_n.jpg

Z dumą i radością przyjęliśmy informację, iż SP3 Puławy zdobyła drugie miejsce wśród wszystkich puławskich szkół w ogólnopolskiej akcji Rowerowa Stolica Polski, która odbywała się w czerwcu, lecz w minioną niedzielę 17 września 2023 r. odbyło się jej oficjalne podsumowanie rozpoczynając jednocześnie Europejski Tydzień Mobilności i przedstawiciele naszej szkoły stając na drugim stopniu podium odebrali wspaniałą Nagrodę z rąk Prezydenta Miasta – Dyplom oraz Bon o wartości 700zł na zakup sprzętu sportowego dla szkoły. Nasza szkoła już nie pierwszy raz wzięła udział w tzw. kręceniu kilometrów dla Puław i spisała się znakomicie. Przez cały czerwiec każdy mógł dodać swoją cegiełkę do naszego rowerowego sukcesu propagując jednocześnie aktywność fizyczną i zdrowy styl życia, wybierając środek transportu przyjazny naszej planecie i korzystając z letniej pogody. Każdy chętny mógł w łatwy sposób zainstalować aplikację rowerową, dzięki której przejechane kilometry naliczały się na konto naszej szkoły. Wśród kręcących kilometry znalazło się wielu uczniów, ich rodziców, pracowników szkoły i innych naszych przyjaciół. Bardzo miłym elementem jest to, że do akcji mieli również okazję dołączyć uczniowie z naszych szkół partnerskich z programu Erasmus+, którzy odwiedzając nas w czerwcu byli na szkolnym rajdzie rowerowym i dołożyli naszej szkole swoje wykręcone kilometry. W zorganizowaniu tego przedsięwzięcia pomogła nam Puławska Grupa Rowerowa, która na uroczystości podsumowania Rowerowej Stolicy Polski odebrała od nas Podziękowanie. Nie ma rzeczy niemożliwych – społeczność SP3 Puławy po raz kolejny udowodniła, że prezentuje wysoki poziom sportowy i aktywność fizyczna nie jest jej obojętna. Wszystkim zdobywcom nakręconych kilometrów na nasze konto ogromnie gratulujemy i dziękujemy!