Nagroda naszej uczennicy w konkursie literackim

Laureatka konkursu polonistycznego

21 kwietnia 2022 r. w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach odbyło się uroczyste podsumowanie Powiatowego Konkursu Literackiego „Nie pisz do szuflady” im. Zbyszka Kozaka.

Turniej był skierowany do uczniów klas VI-VIII szkoły podstawowej oraz uczniów szkół ponadpodstawowych. Jego założeniem było napisanie wiersza o dowolnej tematyce i przeczytanie go przed publicznością. Jury po wnikliwej analizie liryków postanowiło przyznać nagrodę m. in. uczennicy naszej szkoły. Miło nam poinformować, że laureatką tegorocznej edycji konkursu poetyckiego została Maria Bartoszek – uczennica klasy VIII b (opiekun p. Anna Szmigiel). Nagrodzona otrzymała dyplom oraz książkę autorstwa Zbigniewa Kozaka. Laureatce serdecznie gratulujemy zdobytego tytułu i zachęcamy do dalszego tworzenia niezwykłej poezji.