Mamy 3 laureatów konkursów kuratoryjnych! Chemia. Fizyka. Historia.

Koniec marca przyniósł nam wspaniałe wiadomości. Znamy już wyniki wojewódzkich konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Z ogromną radością informujemy, że nasi uczniowie uzyskali aż 3 tytuły laureata!

• Laureat konkursu chemicznego – Bartosz Woźniak z klasy VIII b (opiekun pani Agnieszka Anioł-Sadurska),
  • Laureat konkursu fizycznego – Bartosz Woźniak z klasy VIII b (opiekun pani Urszula Zdrodowska),
  • Laureat konkursu historycznego – Mikołaj Włodek z klasy VIII c (opiekun pan Marcin Mitruczuk).

Tytuły finalistów z konkursu matematycznego uzyskali: Bartosz Woźniak i Michał Spoz z klasy VIII b (opiekun pani Aneta Kozak).
Serdecznie gratulujemy sukcesów naszym uczniom, życzymy im również kolejnych świetnych wyników na miarę ich talentu i zapału do pracy!