Konkurs profilaktyczny ”Jestem Świadomy-Wybieram Siebie”

Laureatka konkursu Jestem świadomy, jestem bezpieczny odbiera nagrodę.

W dniu 22.03.2023r. odbyła się X edycja międzyszkolnego konkursu profilaktycznego ”Jestem Świadomy-Wybieram Siebie”

Wzięły w nim udział trzy uczennice klas 8, tj. Nikola Capała, Maria Banach i Nina Kotulska. Konkurs odbywał się pod Patronatem Prezydenta Miasta Puławy, Starosty Powiatowego oraz Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.
Konkurs był skierowany do uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych (z miasta Puławy i z terenu powiatu puławskiego). Z naszej szkoły test wiedzy pisały dwie uczennice, natomiast pracę literacką przygotowała jedna uczennica.
Nasze uczennice bardzo dobrze napisały test wiedzy, niestety konkurencja była tak duża, że nie udało im się zdobyć premiowanego miejsca, były tuż za podium.
W ramach konkursu można było również przygotować prezentację, film, pracę plastyczną lub pracę literacką. Uczennica naszej szkoły, Nikola Capała z klasy 8d zajęła trzecie miejsce w kategorii - wiersz. Nikola sama zaprezentowała swój wiersz wszystkim zgromadzonym.