Konkurs Pho3nix Active School

Pho3nix Active School

Szanowni Państwo, Przystąpiliśmy do największego w Polsce konkursu sportowego dla szkół podstawowych „Pho3nix Active School”, w którym na nagrody przewidziano ponad 1 000 000 zł!

Jednym z etapów było przygotowanie filmu prezentującego aktywność fizyczną uczniów. Od 17 do 24 maja na zgłoszone filmy można głosować - jeden głos z jednego adresu mailowego. Szkoła, która zwycięży w głosowaniu publiczności otrzyma sprzęt sportowy o wartości 12 500 zł.
Jako społeczność szkolna już niejeden raz udowodniliśmy, że nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego tym razem również zwracamy się z prośbą o oddanie głosu na film naszej szkoły
Głosowanie jest bezpłatne, nie wymaga logowania. Wystarczy podać swój adres e-mail, po wypełnieniu formularza należy sprawdzić swoją skrzynkę pocztową, aby potwierdzić oddanie głosu. Adres e-mail będzie wykorzystany wyłącznie w celu przeprowadzenia głosowania.
Prosimy również o udostępnianie informacji dotyczącej konkursu wśród znajomych. Każdy głos jest dla nas istotny, ponieważ nowoczesny sprzęt znacznie wpłynie na komfort ćwiczeń. Konkursowy film potwierdza, że zapału do sportu naszym uczniom nie brakuje, wspólnie zadbajmy o resztę.