Kolejne sukcesy naszych biegaczy

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią w czwartek 11 listopada odbyły się organizowane przez PTKKF XXXI Ogólnopolskie Biegi Niepodległości.

Bardzo cieszy nas fakt, że mimo panujących dość trudnych warunków związanych z Covid-19 i trwających kwarantann na starcie w biegach młodzieżowych stanęło ponad 20 uczniów z naszej szkoły. Miło nam, że z zaproszenia do udziału w zawodach skorzystali i przy wsparciu rodziców kolejny raz pobiegli także uczniowie z klas młodszych.
Naszą szkołę reprezentowali: Antoni Kwiatek, Mateusz Woźniak, Antoni Bartoszek, Maciej Górski, Aleksandra Kuta, Maria Bejna, Maria Bartoszek, Paula Kaniewska, Amelia Madej, Nadia Czarnas, Natalia Bernat, Weronika Wiejak, Dominika Kwiatek, Maja Nowak, Wiktoria Miszczak, Iga Mchawrab, Dominika Micińska.
Na szczególna pochwałę zasługują sportowcy z "Trójki" którzy zajęli miejsca w pierwszych, specjalnie dekorowanych, szóstkach w swoich kategoriach wiekowych: Karina Figura (1 miejsce), Nina Kosmala (5 miejsce), Kryspin Wydra (1 miejsce), Igor Celej (4 miejsce), Mikołaj Włodek (3 miejsce).
Tak znakomity występ wszystkich naszych mistrzów zaowocował drugimi miejscami w klasyfikacji generalnej zespołowej tak wśród dziewcząt jak i chłopców. Gratulujemy!!!