X Gala Mistrzów Nauki i Sportu SP3

gala.jpg

Dnia 19 lutego 2024 roku nagrodziliśmy naszych najlepszych uczniów.

Podczas uroczystej gali 89 uczniów klas 4-8, w tym 51 stypendystów w dziedzinie nauki i sportu otrzymało dyplomy, nagrody książkowe oraz nagrody rzeczowe. Rodzice wyróżnionych uczniów otrzymali listy gratulacyjne. Na stypendystów czekała również dodatkowa atrakcja w postaci wycieczki do Warszawy do Muzeum Sportu i Turystyki – Centrum Olimpijskiego. Uroczystą galę uświetniły wspaniałe występy. Zespół baletowy Etiuda pod kierownictwem Pani Ilony Rogozik zatańczył układ „Motyle”, Wiktor Kozyra z kl.8a wykonał utwór na skrzypcach „Taniec czarownic ” N. Paganiniego, „Cztery przyjaciółki” z kl.7c (Julia Łukanowska, Róża Dębska, Kinga Chrzanowska oraz Lena Parzyszek) zagrały na ukulele utwór „Riptide”. Uczniowie z klasy 3a, przygotowani przez panią Beatę Sołtan, zaprezentowali układ tańców współczesnych, a Natalia Wiejak z klasy 3b zagrała na skrzypcach utwór „Takiego Janicka”.

Na keyboardzie towarzyszył jej tata – Pan Michał Wiejak. Pokaz układów taekwondo  zaprezentowali: Michalina Rybak, Nina Kosmala, Lena Górniak oraz  Maks Wójtowicz.

Koniec gali zwieńczył słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników.