VII miejsce naszych szachistów w Mistrzostwach Powiatu

IMG_20231130_102617.jpg

W gościnnych murach SP 6 Puławy rozegrano Mistrzostwa Powiatu Puławskiego w Szachach Drużynowych Dzieci. Miło nam poinformować, że po kilku latach przerwy w zawodach ponownie wystartowała reprezentacja naszej szkoły. Każda ze startujących w turnieju drużyn składała się z trzech zawodników i obowiązkowo jednej zawodniczki. Naszą szkołę reprezentowali: Marcelina Przyłucka, Wiktor Stadnik, Igor Wolski oraz Gabriel Matras. Po ponad 3 godzinnych zmaganiach szachiści z "Trójki" zostali sklasyfikowani na 7 miejscu wśród 10 startujących ekip. Mając na uwadze, że zawody były dla klas VI i młodszych, a nasi szachiści są uczniami klas III i IV start należy uznać za bardzo udany. Gratulujemy!!!