SP3 wyróżniona w Akcji "Razem dla Rodaków na Wschodzie"

20231210_170725.jpg

Przedstawicielki naszej szkoły uczestniczyły w uroczystym podsumowaniu Akcji "Razem dla Polaków na Wschodzie", które odbyło się 10 grudnia w Pałacu Czartoryskich w Puławach. Już po raz kolejny, jako jedna z nielicznych wyróżnionych szkół, mieliśmy przyjemność wziąć udział w spotkaniu organizowanym przez Stowarzyszenie „Przeszłość – Przyszłości”, którego gościem specjalnym był ksiądz mieszkający na co dzień na Wschodzie i pomagający Polakom. Odbyły się krótkie przemowy podsumowujące Akcję, wspólne kolędowanie i podziękowania. Nasza uczennica Ewa Walencik z kl.7b i pani Joanna Borucka – nauczyciel języka angielskiego, po oficjalnej części uroczystości miały przyjemność brać udział we wspólnym pakowaniu paczek z biało-czerwonymi flagami na samochody, które przed Bożym Narodzeniem dotrą do potrzebujących Polaków mieszkających na Wschodzie.