SP 3 na Wigilii Miejskiej

1.jpg

W ostatnią niedzielę nasza szkoła wzięła udział w Wigilii Miejskiej zorganizowanej przez Urząd Miasta Puławy na placu Chopina. Klasa 3b i uczniowie klas starszych pod kierunkiem p. Marii Odzioby-Matras i p. Pawła Abramka zaprezentowali „Pastorałkę od serca do ucha”, która wszystkich wprowadziła w ciepły nastrój. Uczniowie naszej szkoły przygotowali ozdoby świąteczne na kiermasz, którego koordynatorem była nauczycielka plastyki, p. Agata Olsińska. Stoisko „Trójki” z ozdobami budziło duże zainteresowanie wśród uczestników wigilii. P. Katarzyna Dorosz-Dębska z Rady Rodziców podarowała na kiermasz m.in. dwie książki swojego autorstwa „Krótka bajka o życzliwości”. Dochód z kiermaszu zostanie przekazany na cele charytatywne Fundacji Bracia.

Nie zabrakło wspólnego kolędowania, dzielenia się opłatkiem i składania świątecznych życzeń z Prezydentem Miasta Puławy Pawłem Majem, Przewodniczącą Rady Miasta Puławy Bożeną Krygier, radnymi miasta, radnymi powiatu i mieszkańcami Puław.