Razem dla lepszej przyszłości

IMG_20240228_145043224_BURST000_COVER_COMP.jpg

Klub Młodych Odkrywców został laureatem ogólnopolskiego konkursu

Klub Młodych Odkrywców „Niutonki” ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Puławach uczestniczył w ogólnopolskim projekcie integracji międzykulturowej „Razem dla lepszej przyszłości" pod patronatem Centrum Nauki Kopernik i Fundacji Deloitte. Młodsza i starsza grupa KMO zaprosiła do współpracy dzieci pochodzące z Ukrainy, by wspólnie eksperymentować, tworzyć projekty, poznawać się, integrować i przełamywać bariery językowe. Spotkania przebiegały w miłej i twórczej atmosferze.
Radość z efektów własnej pracy, możliwość zaprezentowania jej społeczności szkolnej podczas aktywnych przerw pozwoliła dzieciom na zdobywanie nowych umiejętności i rozwijanie własnego potencjału.
    Klub Młodych Odkrywców został laureatem ogólnopolskiego konkursu „Razem dla lepszej przyszłości”. Nagroda finansowa jaką otrzymaliśmy umożliwiła realizację zaplanowanych działań, zakup materiałów i pomocy dydaktycznych.

mgr Urszula Zdrodowska