Przedłużenie terminu rekrutacji do mobilności edukacyjnej

ErasmusSP3 - dodatkowa rekrutacja - banner

Miło nam poinformować, że w związku z trwającym okresem wakacyjno-urlopowym, przedłużamy rekrutację wśród uczniów klas 7-8 do udziału w mobilności grupowej w programie Erasmus+. Nowy termin zgłoszeń do udziału w mobilności: 20 sierpnia 2023 r.

Przypominamy termin mobilności: 18-22 września 2023 r. + czas na podróż
Szkoła goszcząca: Städtisches Gymnasium Barntrup, Niemcy
Strona internetowa szkoły goszczącej: http://www.gymnasium-barntrup.de
Pozostałe warunki rekrutacji pozostają bez zmian. Znajdziecie je tutaj:
Serdecznie zapraszamy niezdecydowanych do udziału w tej wspaniałej przygodzie, jaką bez wątpienia jest udział w mobilnościach zagranicznych w ramach przyznanej naszej szkole akredytacji w programie Erasmus+

 

Logo szkoły   Szkoła Podstawowa nr 3

  im. Jana Brzechwy w Puławach

Powrót na początek strony