Ogólnopolskie Biegi Niepodległości

11 listopada, jak co roku, odbyły się zorganizowane przez PTKKF Ogólnopolskie Biegi Niepodległości.

W XXXII edycji imprezy tradycyjnie na starcie nie mogło zabraknąć sportowców z naszej szkoły, którzy nie zważając na listopadową pogodę stawili się na miejscu zawodów w blisko 40 osobowym składzie.
Dzięki znakomitym występom starszych kolegów i przy licznym udziale sportowców z klas młodszych, nasza szkoła została sklasyfikowana na drugich miejscach w klasyfikacji zespołowej wśród dziewcząt i chłopców.
Naszą szkołę reprezentowali:
Dorota Kozak, Dominika Figura, Dominika Micińska, Lena Ślusarz, Iga Mchawrab, Wiktoria Miszczak, Nadia Czarnas, Gabriela Pacocha, Nikola Iwan, Zuzanna Matras, Weronika Miszczak, Dominika Kwiatek, Oliwia Banucha, Małgorzata Wolska, Maciej Górski, Mikołaj Wilk, Maks Wójtowicz, Szymon Brzyski, Jan Majchrzak, Wiktor Jasik, Daniel Wiejak, Antoni Mchawrab, Mateusz Marcinkiewicz, Mateusz Woźniak, Leon Urlich, Antoni Bartoszek, Antoni Woźny, Bartosz Adamczewski, Aleksander Sadura, Piotr Kosidło.
Na szczególną pochwałę zasługują sportowcy z "Trójki" którzy zajęli miejsca w dekorowanych szóstkach w swoich kategoriach wiekowych:
Karina Figura (1 miejsce), Igor Celej (3), Mateusz Kozak (4), Zofia Spiżewska (6), Eryk Jasik (6)
Serdecznie gratulujemy!!!