Nasi koszykarze z awansem na finał wojewódzki!!!

IMG_20240229_173111.jpg

#nie ma rzeczy niemożliwych - 29 lutego w SP nr 2 w Rykach rozegrano zawody finałowe na szczeblu rejonowym (3 etap eliminacji) w ramach Igrzysk Dzieci w koszykówce chłopców.

Nasza drużyna, pokonując po bardzo dobrej i ambitnej grze mistrzów powiatu lubartowskiego (SP 4 Lubartów) oraz gospodarzy - mistrzów powiatu ryckiego (SP 2 Ryki), wywalczyła tytuł Mistrzów Rejonu oraz uzyskała prawo startu w finale wojewódzkim.
Autorami sukcesu są: David Sujka, Szymon Brzyski, Igor Celej, Szymon Tomasik, Maciej Sadurski, Kryspin Wydra, Julian Rzeźnik, Franciszek Rzeźnik, Jakub Jaskulski, Krystian Nabrzycki, Mateusz Goral, Szymon Molenda, Jakub Koniarz, Konrad Chrzanowski.
Gratulujemy!!!
Zawody finałowe zostaną rozegrane w przyszłym tygodniu w Białej Podlaskiej. Do rywalizacji przystąpi 6 najlepszych szkół w województwie.