Medalowy tydzień koszykarek i koszykarzy z Trójki

IMG_20240222_220613.jpg

Nasi uczniowie wygrali wszystkie mecze i zostali mistrzami miasta oraz powiatu.

Miniony tydzień jeśli chodzi o sport szkolny stał pod znakiem koszykówki.

SP 1 gościła w swoich murach koszykarki i koszykarzy ze szkół podstawowych, którzy rywalizowali najpierw w mistrzostwach Puław, a następnie mistrzostwach powiatu.

Nasze dziewczyny występujące w składzie Weronika Miszczak, Karina Figura, Wiktoria Banucha, Dominika Kwiatek, Lena Kosmala, Zuzanna Polak, Natalia Witkowska, Wiktoria Górzyńska, Matylda Kwiatek, Maja Tomasiak, Aleksandra Bargiel, Zuzanna Kiełpsz - wywalczyły drugie miejsce w mieście i trzecie w powiecie.

Jeszcze celniej do kosza rzucali nasi chłopcy  Jakub Koniarz, Kryspin Wydra, Szymon Tomasik, Igor Celej, Maciej Sadurski, David Sujka, Krystian Nabrzycki, Szymon Brzyski, Konrad Chrzanowski, Julian Rzeźnik, Szymon Molenda, którzy wygrali wszystkie mecze i zostali mistrzami miasta oraz powiatu.

Gratulujemy!!!