Laureaci konkursów kuratoryjnych nagrodzeni

Logo Kuratorium Oświaty w Lublinie

W dniach 6 i 7 czerwca w auli Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II miało miejsce uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych organizowanych dla uczniów szkół podstawowych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2021/2022.

Zaproszenia na galę otrzymali laureaci tychże konkursów. Przypomnijmy, że wśród laureatów nie zabrakło reprezentantów naszej szkoły, którzy ten zaszczytny tytuł zdobyli w tym roku szkolnym 3-krotnie.
W dniu 6 czerwca nasz laureat konkursów z chemii i fizyki - Bartosz Woźniak - otrzymał z rąk Pani Kurator Teresy Misiuk dyplomy i upominki. Dzień później dyplom otrzymał nasz laureat konkursu z historii - Mikołaj Włodek. Dyplomy i specjalne podziękowania otrzymali: Pani Dyrektor Danuta Nowaczek oraz nauczyciele laureatów: Pani Agnieszka Anioł-Sadurska, Pani Urszula Zdrodowska i Pan Marcin Mitruczuk.
Bartoszowi Woźniakowi i Mikołajowi Włodkowi jeszcze raz gratulujemy ogromnych osiągnięć w zakończonym roku szkolnym i życzymy kolejnych sukcesów w nowych szkołach!