Kursy dla nauczycieli w English Matters

Dublin English Matters - podsumowanie kursów

Zakończyliśmy cykl szkoleń dla nauczycieli w Dublinie. Podczas dwutygodniowych kursów z English Matters trzy nauczycielki z naszej szkoły doskonaliły swoje umiejętności językowe i zdobywały wiedzę z zakresu innowacyjnych metod nauczania.

Wysoko wykwalifikowana i profesjonalna kadra edukatorów sprawiła, że był to niezwykle intensywny, inspirujący czas. Wracamy z nowymi kwalifikacjami, pomysłami i planami dotyczącymi projektów międzynarodowych. Udało nam się nawiązać nowe znajomości, które mamy nadzieję zaowocują wspólnymi przedsięwzięciami.
Przypominamy, że tylko w miesiącu lipcu aż ośmiu nauczycieli skorzystało z możliwości doskonalenia zawodowego w ramach uzyskanej akredytacji w programie Erasmus+. Serdecznie zachęcamy do udziału w aktywnościach związanych z realizacją projektów międzynarodowych zarówno uczniów jak i kadrę Szkoły Podstawowej nr 3 w Puławach.

 

 

Logo szkoły   Szkoła Podstawowa nr 3

  im. Jana Brzechwy w Puławach

Powrót na początek strony