Koszykarze z "Trójki" zdobyli Bochotnicę

IMG_20231216_141122.jpg

W sobotę 16.12 na sali SP Bochotnica odbył się po raz 8 Świąteczno - Noworoczny Turniej Koszykówki "Bochotnica CUP". Tak jak w przypadku poprzednich edycji tak i tym razem nasza szkoła skorzystała z zaproszenia organizatorów UKS Bystra.
Nasza drużyna, występująca w składzie Igor Celej, Szymon Tomasik, Konrad Chrzanowski, Mateusz Goral, Maciej Sadurski, David Sujka, Szymon Brzyski, Krystian Nabrzycki zajęła pierwsze miejsce wygrywając wszystkie mecze.
W klasyfikacji najlepszych strzelców pierwsze trzy miejsca przypadły naszym uczniom - Maciej Sadurski 30 pkt, David Sujka i  Szymon Tomasik obaj po 28 pkt. .
Ponadto do pierwszej piątki turnieju wybrani zostali Maciej Sadurski i David Sujka.
Gratulujemy!!!