IX Gala Mistrzów Nauki i Sportu SP3

Pani Dyrektor i poczet sztandarowy

Dnia 24 lutego 2023 roku Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy w Puławach nagrodziła najlepszych uczniów.

Wyróżniono łącznie 101 uczniów klas 4-8, w tym 42 stypendystów w dziedzinie nauki i sportu. Nasi najlepsi otrzymali dyplomy, nagrody książkowe oraz nagrody rzeczowe. Natomiast Rodzice wyróżnionych uczniów otrzymali listy gratulacyjne. Uroczystą galę uświetniły występy Wiktora Kozyry z klasy 7a, który wykonał utwór na skrzypce „Piraci z Karaibów”, Julii Łukanowskiej oraz Róży Dębskiej z klasy 6c (uczennice zagrały na ukulele oraz zaśpiewały utwór „Riptide”). Agata Kozak z klasy 6b zagrała na gitarze „Taniec niedźwiedzia”, a Karina Figura zagrała na skrzypcach utwór „Tamburyn”. Uczniowie z klas 0, 1 i 2 oraz formacji Latino Mix Starsze trenujący pod okiem pani Karoliny ze Szkoły Promocji Tańca Państwa Kamili i Bartka Rudnych zaprezentowali swoje umiejętności taneczne. Ostatnim akordem gali był słodki poczęstunek w postaci okazałego tortu.

Na gali nie zabrakło Gości z Urzędu Miasta, Radnych Rady Miasta czy też dyrektorów puławskich placówek oświatowych.

Logo szkoły

Powrót na początek strony