Grupowa mobilność uczniów-Algeciras, Hiszpania

Grupowa mobilność uczniów-Algeciras, Hiszpania. Uczniowie naszej szkoły wraz z rodzinami goszczącymi

W dniach 19-25 marca 2023r. grupa 6 uczniów z klas 8 uczestniczyła w grupowej mobilności edukacyjnej w szkole partnerskiej IES García Lorca w Algeciras w Hiszpanii.

Wyjazd odbył się w ramach programu Erasmus+ i był kolejnym etapem realizowanego przez naszą szkołę projektu w tym roku szkolnym. Przypominamy, że od 19 do 25 lutego 2023r. grupa 7 uczniów klas 8-ych odwiedziła szkołę partnerską Merenojan yhtenäiskoulu w Kalajoki w Finlandii. Oba wyjazdy obfitowały w wydarzenia, które dostarczyły naszym uczniom i towarzyszącym im nauczycielom, niezapomnianych wrażeń i doświadczeń. Serdecznie zapraszamy do śledzenia w mediach społecznościowych działań realizowanych przez naszą szkołę w ramach przyznanej nam Akredytacji Erasmusa.
Już wkrótce na blogu Erasmusa (https://erasmussp3pulawy.blogspot.com/) ukażą się najświeższe relacje uczniów z pobytu w Hiszpanii.