Zapraszamy do startu w biegach

20231111_124601.jpg

Przed nami dwa biegi.

Nasi uczniowie, w tym roku szkolnym, osiągają świetne wyniki w biegach. Jesteśmy z nich dumni.

Zachęcamy dorosłą część społeczności szkolnej (rodzice, nauczyciele) do udziału w kolejnych biegach organizowanych w naszym mieście. W tym roku szkolnym (dokładnie 11 listopada 2023 roku) zadebiutowaliśmy jako reprezentacja SP3 Puławy w Biegu Niepodległości. Myślimy, że start przyniósł naszym dorosłym biegaczom mnóstwo frajdy i był świetną promocją zdrowego trybu życia, a także dał pozytywny przykład młodszemu pokoleniu. Przed nami dwa biegi.

Już w tę niedzielę (21.04.2024) odbędzie się Niebieski Bieg z Aniołem, który ma charakter charytatywny. Bieg organizowany jest przez Fundację Benedyktyński Zakątek wraz z Fundacją BezMiar. Wspólny start o godzinie 10.00. Dla biegaczy do wyboru dwa dystanse: 5 km lub 10 km po lesie. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal "Anioła Dobroci" oraz małą niespodziankę. Przewidziana jest loteria fantowa, poczęstunek oraz dodatkowe nagrody.

Szczegóły biegu i zapisy pod linkami:


https://aniolydobroci.pl/niebieski-bieg-z-aniolem/?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR26jKqLGq_GlEQNPosyy-wG8zo6R0SrFTgJs8vwspgQ_h3giR1Y1NWmV5k_aem_AfFzYb83T-IQau5ZO_H3015L5M7_v-1o307seYuUj4Ju1LcRgluCk1JCyLpkGmdjKPFHNxvyEwunupm4KxcD700G

Natomiast w dniu 3 maja 2024 roku w Puławach odbędą się Ogólnopolskie Uliczno-Przełajowe Biegi o Błękitną Wstęgę Wisły. Organizatorem jest Puławskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej.

Szczegóły biegów dla dorosłych (5 km lub 10 km) i zapisy pod linkiem:

https://dostartu.pl/bieg-o-blekitna-wstege-wisly-v10849

Zapytania dotyczące biegów prosimy kierować na adres:

marcinmitruczuk@sp3zdalnie.pl

Na czas biegu rodzic i nauczyciel będą mogli założyć nasze koszulki biegowe z logo szkoły.

Zapraszamy do startu w biegach!

Logo szkoły   Szkoła Podstawowa nr 3

  im. Jana Brzechwy w Puławach

Powrót na początek strony