Aktywna obserwacja w naszej szkole - dzielimy się wiedzą i doświadczeniem w ramach programu Erasmus+

Aktywna obserwacja w naszej szkole.

Dwie nauczycielki ze szkoły partnerskiej ze Słowacji odwiedziły naszą placówkę, aby wziąć udział w aktywnej obserwacji. Podczas swojego pobytu miały okazję uczestniczyć w różnorodnych zajęciach, w tym lekcjach historii, języka polskiego, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego oraz języka niemieckiego.

Nauczycielki miały także możliwość wzięcia udziału w wycieczkach edukacyjnych do Warszawy oraz Kazimierza Dolnego. Były to niezwykle cenne doświadczenia, które pokazały, że nauka nie ogranicza się tylko do sali lekcyjnej.
Wycieczki te pozwoliły uczniom na praktyczne zastosowanie wiedzy zdobytej podczas zajęć oraz na bliższe poznanie kultury i historii naszego kraju.
Nauczycielki były pod wrażeniem jakości naszych podręczników oraz szerokiej bazy materiałów edukacyjnych oferowanych przez wydawnictwa. Doceniły również nowoczesne metody nauczania, które stosujemy w naszej szkole, a które wspierają kreatywność i rozwój uczniów. Czas spędzony w naszej szkole był dla nauczycielek nie tylko okazją do nauki, ale również do miłego spędzenia czasu w inspirującym środowisku. Wyjechały zadowolone i pełne nowych pomysłów, które będą mogły wdrożyć w swojej szkole. Jesteśmy dumni, że mogliśmy podzielić się naszymi doświadczeniami i wspólnie pracować na rzecz lepszej edukacji!

Logo szkoły   Szkoła Podstawowa nr 3

  im. Jana Brzechwy w Puławach

Powrót na początek strony