Wycieczka stypendystów SP3

20240524_102338.jpg

Fundatorem wycieczki była Rada Rodziców SP3.

W piątek 24 maja 2024 roku stypendyści naszej szkoły wyjechali na wycieczkę do Warszawy.

Do grona najlepszych dołączyła Zofia Pałyska z klasy 5c, która zdobyła I miejsce w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego English High Flier. Była to dla naszej uczennicy nagroda specjalna. Zwiedziliśmy Muzeum Sportu i Turystyki, Centrum Olimpijskie – jedno z najstarszych muzeów tego typu w Europie, które liczy ponad 55 tys. eksponatów. Byliśmy również na spacerze po Starym Mieście, gdzie na stypendystów czekała kolejna niespodzianka – lody. Ten piękny słoneczny dzień upłynął w bardzo miłej atmosferze. Fundatorem wycieczki była Rada Rodziców SP3.

Naszym najlepszym gratulujemy wspaniałych wyników i czekamy na Was w przyszłym roku szkolnym.

Logo szkoły   Szkoła Podstawowa nr 3

  im. Jana Brzechwy w Puławach

Powrót na początek strony