Warsztaty na temat autyzmu

warsztaty autyzm.jpg

Kwiecień miesiącem wiedzy na temat autyzmu

    W ramach współpracy z Dziennym Ośrodkiem Adaptacyjnym w Puławach uczniowie naszej szkoły mieli okazję wziąć udział w warsztatach edukacyjnych o empatii, zrozumieniu i akceptacji. Spotkanie składało się z dwóch części: teoretycznej (mającej na celu podnoszenie świadomości na temat autyzmu) i praktycznej (zawierającej różnego rodzaju ćwiczenia wspomagające integrację sensoryczną). 
Warsztaty stały się doskonałą okazją do kształtowania właściwych postaw prospołecznych oraz przeciwdziałaniu wykluczeniu społecznemu.
    Serdecznie dziękujemy pracownikom Dziennego Ośrodka Adaptacyjnego za wspaniałą lekcję tolerancji.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia

Logo szkoły   Szkoła Podstawowa nr 3

  im. Jana Brzechwy w Puławach

Powrót na początek strony