Sukcesy naszych biegaczy

MM.jpg

3 maja 2024 roku odbyły się zorganizowane przez PTKKF Ogólnopolskie Biegi o „Błękitną Wstęgę Wisły”.

W biegu, który odbył się w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja, nie mogło zabraknąć sportowców z naszej szkoły. Dzięki licznej ekipie i świetnym indywidualnym osiągnięciom naszych uczniów, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy w Puławach wygrała drużynową klasyfikację wśród dziewcząt, natomiast chłopcy w klasyfikacji szkół podstawowych zajęli znakomite 2. miejsce. Gratulacje!

Naszą szkołę reprezentowali: Dorota Kozak, Dominika Figura, Lena Ślusarz, Iga Mchawrab, Nadia Czarnas, Natalia Jońska, Karina Figura, Dominika Micińska, Amelia Łączna, Małgorzata Wolska, Igor Celej, Tomasz Pożoga, Szymon Cyman, Antoni Mchawrab, Mateusz Cyman, Michał Żelechowski.

Na szczególną pochwałę zasługują sportowcy z "Trójki" którzy zajęli miejsca w pierwszych szóstkach w swoich kategoriach wiekowych: Karina Figura (2. miejsce), Szymon Cyman (2), Amelia Łączna (2), Małgorzata Wolska (3), Antoni Mchawrab (3), Igor Celej (5), Iga Mchawrab (6), Michał Żelechowski (6).

Na starcie Biegów o „Błękitną Wstęgę Wisły” stanęli też dorośli reprezentanci SP3 Puławy. W biegu masowym na 5 km wystąpił Marcin Pożoga (rodzic), natomiast w biegu głównym na 10 km Marcin Mitruczuk (nauczyciel).

Logo szkoły   Szkoła Podstawowa nr 3

  im. Jana Brzechwy w Puławach

Powrót na początek strony