Nasza uczennica laureatką konkursów literackich

K!.jpg

II miejsce uzyskała w Konkursie Literacko - Plastycznym 700 lat Lublina!”Piórem i pędzlem o Lublinie”, którego tematem przewodnim były legendy lubelskie.

Z ogromną dumą informujemy, że Kinga Majkowska, uczennica klasy 7c, została laureatką dwóch wojewódzkich  konkursów  literackich.

II miejsce uzyskała w Konkursie Literacko - Plastycznym 700 lat Lublina!”Piórem i pędzlem o Lublinie”, którego tematem przewodnim były legendy lubelskie. Kinga napisała pracę o hamburskich  różach. Uczennica otrzymała także wyróżnienie w IX – edycji Konkursu Literackiego im. Katarzyny Korościk inspirowanego twórczością Jana Kochanowskiego. Tym razem siódmoklasistka zredagowała opowiadanie pt.” Przy dźwięku lutni…”, którym poruszyła jury. Opiekunem uczennicy jest p. Anna Szmigiel.

Serdecznie gratulujemy wyników i życzymy Kindze  dalszych sukcesów literackich!

Logo szkoły   Szkoła Podstawowa nr 3

  im. Jana Brzechwy w Puławach

Powrót na początek strony