Mamy sukcesy z Olimpusa!

DSC02469.JPG

Szczególnie ucieszyły nas wyniki trojga uczniów SP3

Wielu uczniów naszej szkoły podjęło próbę sprawdzenia swoich możliwości w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z języka angielskiego Olimpus (sesja jesienna) i zakończyło ją wynikiem godnym pochwały. Szczególnie ucieszyły nas wyniki trojga uczniów SP3, którzy bardzo wyróżnili się swoimi sukcesami na tle ogólnopolskim, z czego jesteśmy ogromnie dumni. Julia Kapłon z kl.6a uzyskała III miejsce w Polsce zdobywając tytuł Laureata i otrzymując nagrodę książkową, Szymon Koryszewski z kl.7c i Maja Rusek z kl.6c również zdobyli tytuły Laureata. Julię uczy na co dzień p. Joanna Borucka, zaś Szymona i Maję p. Joanna Łowczak. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Logo szkoły   Szkoła Podstawowa nr 3

  im. Jana Brzechwy w Puławach

Powrót na początek strony