Drużyna SP3 w Niebieskim Biegu z Aniołem

00. GŁÓWNE 20240421_111027.jpg

Drużyna SP3 otrzymała pamiątkowy dyplom za uczestnictwo

W niedzielę, 21 kwietnia 2024 roku, odbyła się w Puławach 4. edycja Niebieskiego Biegu z Aniołem zorganizowanego przez Fundację Benedyktyński Zakątek wraz z Fundacją BezMiar. Celem biegu było szerzenie wiedzy na temat autyzmu oraz uświadamianie społeczeństwa o trudnościach osób ze spektrum autyzmu. Przypomnijmy, że kwiecień jest miesiącem autyzmu, a symbolicznym kolorem stał się niebieski. W charytatywnym biegu nie zabrakło dorosłej drużyny Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Brzechwy w Puławach. Naszą drużynę reprezentowali nauczyciele (pani Aneta Kozak, pani Maja Włodarczyk, pan Marcin Mitruczuk) oraz mama uczennicy (pani Katarzyna Dorosz-Dębska). W organizację biegu mocno zaangażowani w różnej formie byli rodzice uczniów SP3.

Po biegu, każdy uczestnik otrzymał medal "Anioła Dobroci" oraz małą niespodziankę. Natomiast drużyna SP3 otrzymała pamiątkowy dyplom za uczestnictwo. Była też loteria fantowa, pyszny poczęstunek i przede wszystkim świetna atmosfera. Sądzimy, że za rok znów się spotkamy na Niebieskim Biegu z Aniołem. Zachęcamy w przyszłości do kolejnych startów w imprezach biegowych w koszulkach z logo SP3.

Już niebawem, w dniu 3 maja 2024 roku w Puławach, odbędą się Ogólnopolskie Uliczno-Przełajowe Biegi o Błękitną Wstęgę Wisły organizowane przez Puławskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej.

Szczegóły biegów dla dorosłych (5 km lub 10 km) i zapisy pod linkiem:
https://dostartu.pl/bieg-o-blekitna-wstege-wisly-v10849

Zapytania dotyczące biegów prosimy kierować na adres:
marcinmitruczuk@sp3zdalnie.pl

Na czas biegu rodzic i nauczyciel będą mogli założyć nasze koszulki biegowe z logo szkoły. Wynik nie jest najważniejszy. Istotny jest udział i promocja zdrowego stylu życia, a także dawanie dobrego przykładu dzieciom i młodzieży, narażonym na liczne zagrożeniach w obecnych czasach.

Zapraszamy do startu w biegach! Można też przyjść pokibicować naszym uczniom, rodzicom i nauczycielom na miejskim stadionie (pierwsze biegi uczniów już o godzinie 10.00, bieg główny o godzinie 12.00).

Logo szkoły   Szkoła Podstawowa nr 3

  im. Jana Brzechwy w Puławach

Powrót na początek strony