Dorosła reprezentacja SP3 w Biegu Niepodległości

20231111_124601.jpg

W poprzednim tygodniu zostały przedstawione wyniki i został omówiony start uczniów biorących udział w XXXIII Ogólnopolskich Biegach Niepodległości, które odbywały się w Puławach w dniu 11 listopada 2023 roku

W poprzednim tygodniu zostały przedstawione wyniki i został omówiony start uczniów biorących udział w XXXIII Ogólnopolskich Biegach Niepodległości, które odbywały się w Puławach w dniu 11 listopada 2023 roku. Teraz przyszedł czas, aby poinformować Państwa, że pierwszy raz nasza szkoła miała reprezentację złożoną z rodziców i nauczyciela Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Brzechwy w Puławach. Nasz debiut w Biegu Niepodległości to potwierdzenie tezy, że dla naszej społeczności „nie ma rzeczy niemożliwych”. Takie też hasło widniało na naszych reprezentacyjnych koszulkach z logo SP3. Podziękowania należą się dla Rodziców, którzy wystartowali w biegu na 5 km, oraz tym, którzy mimo że nie wystartowali ostatecznie (ze względu na kontuzję), to mocno zaangażowali się w promocję tego wydarzenia. Do mety trasy liczącej 5 km dotarli rodzice: Katarzyna Kozak i Marcin Pożoga oraz nauczyciel Marcin Mitruczuk. Liczymy, że w przyszłości dołączą do tej trójki z „Trójki” kolejni dorośli chętni do startu w puławskich biegach. Wynik nie jest najważniejszy. Istotny jest udział i promocja zdrowego stylu życia, a także dawanie dobrego przykładu dzieciom i młodzieży, narażonym na liczne zagrożeniach w obecnych czasach. Bieganie wielu ludziom przynosi radość. Może warto spróbować? Bieganie to też pokonywanie własnych słabości.

Warto dodać, że sprawami organizacyjnymi Biegu Niepodległości zajmowali się m.in. nauczyciele Radosław Poświatowski i Sabina Poświatowska.

Wykorzystane fotografie (za zgodą autora) pochodzą ze strony facebook Grzegorz Skulimowski Photography. 

Logo szkoły   Szkoła Podstawowa nr 3

  im. Jana Brzechwy w Puławach

Powrót na początek strony