Biegacze z "Trójki" uczcili Święto Niepodległości na sportowo!

IMG_20231111_102935 (Kopiowanie).jpg

11 listopada, jak co roku, odbyły się zorganizowane przez PTKKF Ogólnopolskie Biegi Niepodległości.

11 listopada, jak co roku, odbyły się zorganizowane przez PTKKF Ogólnopolskie Biegi Niepodległości.

W tej już XXXIII edycji imprezy tradycyjnie na starcie nie mogło zabraknąć sportowców z naszej szkoły, którzy nie zważając na listopadową pogodę stawili się na miejscu zawodów w blisko 30 osobowym składzie.

Dzięki znakomitym występom starszych kolegów i przy licznym (kolejny raz) udziale sportowców z klas młodszych, a nawet zerówki (brawa dla 6 letniego Marcina Dyryło) nasza szkoła została sklasyfikowana na bardzo wysokich miejscach tej prestiżowej imprezy w klasyfikacji generalnej zespołowej tak wśród dziewcząt (II miejsce) jak i chłopców (IV miejsce).

Naszą szkołę reprezentowali: Dorota Kozak, Dominika Figura, Dominika Micińska, Lena Ślusarz, Iga Mchawrab, Nadia Czarnas, Zuzana Matras, Agata Uzdowska, Zuzanna Kiełpsz, Małgorzata Wolska, Maciej Górski, Jan Majchrzak, Wiktor Jasik, Mateusz Woźniak, Bartosz Adamczewski, Danyil Denysenko, Tymon Siromski, Leon Piskorski, Marcin Dyryło, Oliwier Romański, Wiktor Śmich, Tomasz Pożoga, Filip Jaskulski.

Na szczególną pochwałę zasługują sportowcy z "Trójki" którzy zajęli miejsca w pierwszych, specjalnie dekorowanych, szóstkach w swoich kategoriach wiekowych: Karina Figura (2 miejsce), Igor Celej (2), Iga Mchawrab (3), Zofia Spiżewska (4)

Serdecznie gratulujemy!!!

Logo szkoły   Szkoła Podstawowa nr 3

  im. Jana Brzechwy w Puławach

Powrót na początek strony