1. miejsce i awans drużyny U-10.

20240412_125818 (1).jpg

Turniej piłki nożnej o Puchar Tymbarku

12.04.2024 r. na stadionie MOSiR, został rozegrany gminny turniej piłki nożnej o Puchar Tymbarku - "z podwórka na stadion". Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny chłopców w kategorii U-10 i U-12. Drużyna U-10 w składzie: Michał Tchórzewski, Filip Gołębiowski, Mateusz Woźniak, Oskar Górski, Marcel Mogielnicki, Bartosz Adamczewski, Szymon Spiżewski, Gabriel Sujka, wygrała i zakwalifikowała się do rozgrywek powiatowych. Drużyna U-12 w składzie: Tymoteusz Gajos, Filip Jaskulski, Hubert Goral, Mikołaj Strojek, Adam Mizura, Antoni Woźny, Jan Majchrzak, zajęła 6 miejsce.
                                                                                Gratulujemy wszystkim piłkarzom.

Logo szkoły   Szkoła Podstawowa nr 3

  im. Jana Brzechwy w Puławach

Powrót na początek strony