Wielki sukces naszych Czytelników!!!

IMG_9110.JPG

W kategorii klas VI - VIII Kinga Majkowska, pracując w pojedynkę, zdobyła z kolei tytuł I WICEMISTRZA POLSKI.

     Z wielką przyjemnością informujemy, że nasza drużyna w kategorii klas I – III w składzie: Karolina Konieczna, Dominika Figura oraz Nadia Czarnas  zdobyła tytuł MISTRZA POLSKI w  VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wielka Liga Czytelników.
     W kategorii klas VI - VIII  Kinga Majkowska, pracując w pojedynkę, zdobyła z kolei tytuł I WICEMISTRZA POLSKI.  GRATULUJEMY!!!!
     Tytuł Mistrza Polski otrzymały tylko te drużyny, które z testu finałowego uzyskały wynik 90%-100% tj.153-170 punktów,  zaś I Wicemistrza Polski tylko ci, którzy zdobyli 80%-89% tj. 136-152 punkty.
     Dziękujemy naszym uczniom za trud i wysiłek włożone w przygotowania do konkursu, ciągłe utrwalanie treści przeczytanych książek, a nawet ich kilkakrotne czytanie.

Cieszymy się bardzo, bo jesteście doskonałym  przykładem tego, że solidna praca prowadzi do sukcesu.

Logo szkoły   Szkoła Podstawowa nr 3

  im. Jana Brzechwy w Puławach

Powrót na początek strony