Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

Dnia 29.09.2022 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Puławskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

W kategorii chłopców klas 6 i 5, nasza reprezentacja szkoły w składzie: Adrian Szafrański, Igor Celej, Piotr Sulęta, Stanisław Grabowski, Krzysztof Kalbarczyk, Ksawery Sońta, Eryk Jasik i Szymon Cyman wywalczyła 2 miejsce i została Wicemistrzem Powiatu Puławskiego oraz awansowała do następnego etapu, czyli zawodów rejonowych, które odbędą się 13.10.2022 r. w Leszkowicach. Reprezentacja dziewcząt klas 5 i 6 naszej szkoły w składzie: Karina Figura, Lilianna Kulińska, Matylda Kwiatek, Zuzanna Solipiwko, Julia Przewłoka, Dominika Skowyra, Maria Sykut, zajęła miejsce tuż za podium. Reprezentacja dziewcząt składała się głównie z zawodniczek klas 5. Za rok będzie lepiej.
Reprezentacje dziewcząt i chłopców z klas 7-8 zajęły szóste miejsce. Skład dziewcząt: Maja Kruk, Sophie Boguń, Maria Gibuła, Oliwia Svabik, Aleksandra Kuta i Milena Kowal. Skład chłopców: Damian Dziuba, Aleksander Nitka, Kacper Kosidło, Mateusz Marcinkiewicz, Jan Warchał, Jakub Bielesza, Antoni Rzeźnik, Aleksander Firlej, Oliwier Szczepaniak. Opiekunami zespołów byli nauczyciele w-f: Wojciech Jastrzębski i Radosław Poświatowski.
Gratulujemy sukcesu i życzymy reprezentacji chłopców awansu do finału wojewódzkiego.