Niespodzianka z Włoch przed wakacjami

20240619_104938 (Kopiowanie).jpg

Uczniowie ze szkoły włoskiej w Grosseto przysłali duży list

Miłą niespodziankę zrobili dzieciom z grupy O “B” oraz klasy 1 “A” przyjaciele z Włoch, z którymi wspólnie realizują projekt międzynarodowej współpracy szkół eTwinning. Uczniowie ze szkoły włoskiej w Grosseto przysłali duży list z niespodziankami w środku. Po otwarciu przesyłki nasi uczniowie znaleźli w niej książeczki o miasteczku Grosseto i jego pięknym regionie, ulotki informacyjne z jego historią, pięknymi widokami oraz walorami przyrodniczymi. Jednak, najbardziej ucieszyła duża ilość laurek ręcznie robionych przez zagranicznych przyjaciół, m. in. z ciepłymi pozdrowieniami i życzeniami udanych wakacji.

Logo szkoły   Szkoła Podstawowa nr 3

  im. Jana Brzechwy w Puławach

Powrót na początek strony