III Międzyszkolny Turniej Matematyczny

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Agata Kozak, Krystian Kalicki, Aleksander Firlej, Bartosz Woźniak, Mateusz Kozak, Filip Węgrzynowicz wzięła udział w finale III Międzyszkolnego Turnieju Matematycznego pod hasłem „Świat ułamków” organizowanym przez SP11.

Miło nam poinformować, iż nasi uczniowie ostatecznie zajęli II miejsce.
Konkurs składał się z trzech etapów:
część 1 – konkurs matematyczno – informatyczny: Prezentacja w Sway „Ułamki na co dzień". Autorzy prezentacji: Bartosz Woźniak i Filip Węgrzynowicz – zdobyli 1 miejsce i uzyskali maksymalną liczbę punktów,
część 2 – konkurs matematyczno – plastyczny: Praca plastyczna „Świat w kawałkach". Uczeń Mateusz Kozak zdobył 1 miejsce i uzyskał maksymalną liczbę punktów,
część 3 – konkurs wiedzy „Świat ułamków”.
Podczas spotkania 13 maja, uczniowie przystąpili do trzeciej części turnieju składającej się z rund: runda 1 – zadania testowe, runda 2 – Kahoot oraz runda 3 – bloksy.
Podczas trzeciej części turnieju Aleksander Firlej – uczeń klasy 7a otrzymał tytuł KRÓLA MATEMATYCZNEGO na poziomie klas siódmych.
Gratulujemy sukcesu!

Link do prezentacji Sway